Header Ads


Sarıgazi Yüzme Kursu

Sarıgazi yüzme kursu faaliyetlerimizi havuzda yapılan tadilat nedeni ile farklı bir tesiste devam ettirmekteyiz. Yetişkin yüzme kursu , çocuk yüzme kursu ve özel yüzme derslerimiz aralıksız devam etmektedir. Yeni tesis ile ilgili bilgi için lütfen iletişime geçiniz!

 Sarıgazi yüzme kursu
Sarıgazi yüzme kursu faaliyetlerimize İstanbul Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğüne bağlı Yakacık  yüzme havuzunda devam ediyoruz. Tesiste yetişkin ve çocuklara yönelik grup ve özel yüzme dersleri vermekteyiz. İstediğiniz zaman derslerimize kayıt olabilirsiniz. Havuz 25 metre uzunluğunda, 12.5 metre genişliğinde ve 220 cm derinliğindedir. Havuz temizlik sistemi ozonlamadır. Su analizleri düzenli olarak Sağlık Bakanlığı tarafından yapılmaktadır. Seyirci tribünü, kantini ve otoparkı vardır. 
Yüzme kursları hakkında merak edilenlere ilişkin konulara aşağıda soru cevap şeklinde değindik. Daha fazlası için 08:00 - 23:00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.
Yüzme dersleri nasıl düzenlenmektedir?
Yüzme derslerimiz yeni başlayan, orta seviye, ileri seviye ve performans sınıfı olarak 4 gruptan oluşur. Kendini grubundaki eğitimleri tamamlayan kursiyer birsonraki seviyeye geçerek eğitimlerine kendini geliştirmek istediği kadar devam edebilir.
Gruplar kaç kişiden oluşuyor?
Yeni başlayan sınıflar 6 kişi, orta ve ileri seviyedeki gruplar 8 kişidir.
Yüzme kursları bay bayan karma mıdır?
Kurslarımız bay bayan karma olup tesettürlü öğrenciler tesettürlü yüzme kıyafetleri ile derslere katılabilirler.
Eğitimler haftada kaç gün ve aylık kaç seansdır?
Derslerimiz haftalık 2 ya da 4 gün olarak düzenlenmektedir. İki seçenekten birini tercih edebilirsiniz tercihnize göre aylık toplamda 8 ya da 16 seans ders almış olursunuz.
Kaç seansda yüzme öğrenebilirim?
Her bireyin yüzme öğrenme süresi farklıdır. Bu sürenin belirlenmesinde  kişinin cisiyeti, yaşı, fiziki yapısı, spor geçmişi, psikolojisi vb. bir çok etken vardır.
Bay ve bayan hoca tercih edebiliyormuyuz?
Grup yüzme eğitimlerimizde antrenör seçme hakkınız bulunmamaktadır. Özel yüzme derslerinde tercih hakkınız vardır.
Girmediğimiz derslerin telafisi ve ücret iadesi var mı?
Bayan öğrencilerimizin özel durumları hariç ders telafisi yapılmamaktadır. Kayıt yapıldıktan sonra girilmeyen dersler için ya da üyelik iptali için ücret iadesi yapılmamaktadır.
Kayıt için neler gereklidir?
Yüzme kurslarımıza kayıt olmak için online kayıt sayfamızdan form doldurmanız ve tam idrar tahlili getirmeniz yeterlidir.
Havuz için gerekli malzemeler nelerdir?
Kursa gelirken erkekler mayo ya da short, bayanlar mayo,bikini ya da haşama, gözlük, bone, havlu, terlik, spor çantası ve isteğe göre saç kurutma makinesi getirebilirsiniz.
Ödemelerde kredi kartı geçerlimidir?
Eğitim ücretleri nakit olarak alınmaktadır.
Tek seferlik deneme dersiniz var mı?
Demo ders yapılmamaktadır.
Yüzmeyi biliyorum kendi başıma serbest yüzebilirmiyim?
Eğitmenlerimiz gözetiminde eğitim saatlerimizde serbest yüzebilirisiniz.
Yüzmenin ne gibi faydaları vardır?
Yüzme kardiyovasküler sistem, kas ve iskelet sistemi, bağışıklık sistemi  gibi anatomik sistemlerin gelişmesinde önemli rol oynar. Ayrıca bel fıtığı, boyun fıtığı ve eklem ağrılarının tedavi edilmesi amacı ile yapılmaktadır. Çocuk gelişimindede yüzme çok önemli bir yer tutmaktadır.
Sarıgazi yüzme kursu fiyatları hakkında bilgi almak için güncel fiyatlar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.