Header Ads


Tuzla Yüzme Kursu

Tuzla yüzme kursu ve yüzme havuzu:
         Tuzla’da yetişkin yüzme kursu, çocuk yüzme kursu ve özel yüzme derslerimizi yapabileceğimiz anlaşmalı bir havuzumuz olmadığından kulübümüzü tercih eden Tuzla sakinlerini Kartal'da ki havuzumuzda ağırlamaktan mutluluk duyarız.
         Havuzumuz yarı olimpik standartlarına yakın olup profesyonel eğitim için idealdir. 
         Yüzme derslerimiz bay bayan karmadır. Yüzme kıyafeti olarak (mayo, bikini, haşama, şort vb.) her hangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Eğitim gruplarımız yeni başlayan, orta seviye, ileri seviye ve performans sınıfı olarak 4 gruptan oluşur. Kendi grubundaki eğitimleri istenilen düzeyde öğren öğrenci bir üst gruba geçerek kendini geliştirmeye devam eder.
         Üyelikler haftada 2 gün olup ayda 8 seanstır.
        En çok karşılaştığımız sorulardan bir tanesi de ne kadar sürede yüzme öğrenebilirim ve kurslarınız garantili midir? Evet, yüzme öğreneceğinizi garanti ediyoruz ancak şu kadar sürede öğreneceksiniz diye sizlere zaman garantisi vermiyoruz veremeyiz. Peki, neden veremiyoruz? Şöyle ki her bireyin bireysel beceri ve nitelikleri farklıdır. Kişinin yaşı, cinsiyeti, fiziki yapısı, spor geçmişi, psikolojisi, çevresel faktörler vb. birçok etken sizin eğitim sürenizi olumlu ve olumsuz yönde etkiler. Kendinize ve eğitmenize güvenin. Bu spor için kendinize biraz zaman yaratın, aklınıza geldikçe değil ders gününüz geldikçe eğitime katılın. O zaman göreceksiniz ki öğrenmek çok da zor değilmiş.
         Derslere devamlılık gelişiminiz açısından çok önemlidir. Çok acil durum olmadıkça derslerde devamsızlık yapmamanızı öneririz. Yapılan devamsızlıkların telafisi ya da ücret iadesi yapılmamaktadır. Bayanlarda özel durumlarından dolayı üyelik ücretlerinde imtiyaz tanınmaktadır.
         Yüzme yaş sınırlarımız 4 – 14 yaş arası çocuk 14 yaş ve üzeri yetişkin grubuna dahil edilmektedir.
         Tesiste yüzme kursu haricinde yüzme seviyeniz iyi durumda ise serbest yüzme üyeliği de yapabilirsiniz. Tesiste saatlik günlük giriş bulunmamaktadır.
         Yüzme kursu fiyatları hakkında bilgi almak için ana sayfamızda menüler içerisinde yer alan online kayıt sayfamızı inceleyebilirsiniz.
         Sık sık karşılaştığımız bir konuda servis hizmeti ile ilgili bu konuda maalesef sizlere yardımcı olamıyoruz. Kendi imkânlarınızla ulaşımı sağlamak durumundasınız. Tesis D100 kara yoluna yakın konumda olduğu için ulaşımda çok fazla problem yaşayacağınızı düşünmüyoruz. İletişime geçtiğinizde konum bilgisi paylaşıyoruz.
         Son olarak belirtmek istediğim havuza gelmeden önce mutlaka randevu alınız her gün aynı havuzda bulunmuyoruz. Kayıt işlemini internet sitemizden online olarak yaparsanız zaman kazanmış oluruz. Ödemeyi nakit olarak ve ders başlangıcında yapmayı unutmayınız!

         Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 

Hiç yorum yok

Yorumlarınızı Buradan Paylaşa Bilirsiniz...

Blogger tarafından desteklenmektedir.