Header Ads


Sultanbeyli Yüzme Kursu

Sultanbeyli yüzme kursu faaliyetlerimizi havuzda yapılan tadilat nedeni ile farklı bir tesiste devam ettirmekteyiz. Yetişkin yüzme kursu , çocuk yüzme kursu ve özel yüzme derslerimiz aralıksız devam etmektedir. Yeni tesis ile ilgili bilgi için lütfen iletişime geçiniz!
         Havuzumuz yarı olimpik standartlarına yakın olup profesyonel eğitim için idealdir. Tesiste kafeterya vardır. Yüzme eğitimlerini çayınızı yudumlarken ders sonuna kadar ekrandan izleyebilirsiniz. Tesis etrafında yeteri kadar boş alan olduğundan otopark sıkıntısı yaşanmamaktadır.
         Yüzme eğitimlerimiz bay bayan karmadır. Üyelikler haftada 2 gün aylık 8 derstir. Yüzme kıyafeti olarak (mayo, bikini, haşama, şort vb.) her hangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Eğitim gruplarımız yeni başlayan, orta seviye, ileri seviye ve performans sınıfı olarak 4 gruptan oluşur. Kendi sınıfındaki eğitimleri istenilen düzeyde öğren öğrenci bir üst gruba geçerek kendini geliştirmeye devam eder.
         Sıkça sorulan sorulardan bir tanesi de ne kadar sürede yüzme öğrenebilirim ve kurslarınız garantili midir? Evet, yüzme öğreneceğinizi garanti ediyoruz ancak şu kadar sürede öğreneceksiniz diye sizlere zaman garantisi vermiyoruz veremeyiz. Peki, neden veremiyoruz? Şöyle ki her bireyin bireysel beceri ve nitelikleri farklıdır. Kişinin yaşı, cinsiyeti, fiziki yapısı, spor geçmişi, psikolojisi, çevresel faktörler vb. birçok etken sizin eğitim sürenizi olumlu ve olumsuz yönde etkiler. Kendinize ve eğitmenize güvenin. Lütfen bu spor için biraz zaman yaratın! Aklınıza geldiği zaman değil ders gününüz geldikçe eğitime katılın. O zaman göreceksiniz ki öğrenmek çok da zor değilmiş.
         Derslere devamlılık gelişiminiz açısından çok önemlidir. Acil bir durum olmadıkça derslerde devamsızlık yapmamanızı öneririz. Yapılan devamsızlıkların telafisi ya da ücret iadesi yapılmamaktadır. Bayanlarda özel durumlarından dolayı üyelik ücretlerinde ayrıcalık tanınmaktadır.
         Yüzme yaş sınırlarımız 5 – 14 yaş arası çocuk 14 yaş ve üzeri yetişkin grubuna dahil edilmektedir.
         Havuzda yüzme kursu haricinde yüzme seviyeniz iyi durumda ise serbest yüzme üyeliği de yapabilirsiniz. Tesiste saatlik günlük giriş bulunmamaktadır.
         Yüzme kursu fiyatları hakkında bilgi almak için ana sayfamızda menüler içerisinde yer alan fiyatlar sayfamızı inceleyebilirsiniz.
         Sık karşılaştığımız bir konuda servis hizmeti ile ilgili bu konuda maalesef sizlere yardımcı olamıyoruz. Kendi imkânlarınızla ulaşımı sağlamak durumundasınız. Tesis D100 kara yoluna yakın konumda olduğu için ulaşımda çok fazla problem yaşayacağınızı düşünmüyoruz. İletişime geçtiğinizde konum bilgisi paylaşıyoruz.
         Son olarak belirtmek istediğim havuza gelmeden önce mutlaka randevu alınız her gün aynı havuzda bulunmuyoruz. Kayıt işlemini internet sitemizden online olarak yaparsanız zaman kazanmış oluruz. Ödemeyi nakit olarak ve ders başlangıcında yapmayı unutmayınız!

         Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.