Header Ads


Kadıköy Yüzme Kursu


Kadıköy yüzme kursu:
faaliyetlerimizi havuzda yapılan tadilat nedeni ile farklı bir tesiste devam ettirmekteyiz. Yetişkin yüzme kursu , çocuk yüzme kursu ve özel yüzme derslerimiz aralıksız devam etmektedir. Yeni tesis ile ilgili bilgi için lütfen iletişime geçiniz!

Havuz kapalı ve ısıtmalı olup yarım olimpik standartlarına uygundur. Otopark sorunu yaşanmamaktadır. Eğitim sırasında yakınlarınızın bekleyebileceği kafeteryası bulunmaktadır.

Eğitimlerimize kayıt olmak için ONLİNE KAYIT sayfamızdan bilgilerinizi doldurmanız yeterlidir.

Tesiste ki faaliyetlerimiz
1.       Yetişkin grup yüzme dersi ( 1. Seviye 6 kişi, 2. Ve 3. Seviyeler 8 kişiden oluşmaktadır.)
2.       Çocuk grup yüzme dersi (1. Seviye 6 kişi, 2. Ve 3. Seviyeler 8 kişiden oluşmaktadır.)
3.       Özel yüzme dersi ( bire bir, 2 kişilik ve 3 kişilik)

Yüzme sınıflarımız yeni başlayan, orta seviye, ileri seviye ve performans sınıfı olarak 4 gruptur. Kendi sınıfındaki eğitimleri tamamlayan kursiyer bir üst seviyeye geçerek eğitimlerine devam eder. Dersler bay bayan karma olarak yapılır. Tesettürlü bayanlar tesettürlü yüzme kıyafetleri kursa katılabilirler. 14 yaş ve üzeri yetişkin 4 – 13 yaş çocuk yüzme eğitimine tabidir.

Üyelikler hafta da 2 gün 1 er saat aylık 8 seanstır. Girilmeyen derslerin telafisi ve ücret iadesi yoktur. Aidatlar ders başlangıcında nakit olarak alınmaktadır. Tek seferlik deneme dersi yoktur. Havuza gelirken aidatınız, havlu, terlik, mayo, gözlük, bone ve spor çantası gibi malzemelerinizi yanınızda getirmeyi unutmayınız.

Blogger tarafından desteklenmektedir.